Schooljaar 2021-2022
per 7 maart 2022

         Groep 1/2a (Apen):
Noëlle Suiker (ma, do, vr); n.suiker@rkderegenboog.nl
Pauline Roest (ma, di, wo); p.roest@rkderegenboog.nl

          Groep 1/2b (Beren):
Ingeborg Hogewoning (ma, di, wo); i.hogewoning@rkderegenboog.nl
Sandra Nieuwenburg (do, vr); s.nieuwenburg@rkderegenboog.nl

          Groep 1/2c (Citroenvlinders):
Laura Scholtes (ma t/m vr); l.scholtes@rkderegenboog.nl

          Groep 1/2d (Dolfijnen):
Inge Claasen (ma, di); i.claasen@rkderegenboog.nl
Marieke van de Sandt (wo, do, vr); m.vandesandt@rkderegenboog.nl

          Groep 3a:
Nicole Zuijderduijn (do, vr); n.zuijderduijn@rkderegenboog.nl
Petra Martens (ma, di, wo); p.martens@rkderegenboog.nl

          Groep 3/4b:
Jacqueline Peddemors (ma, do); j.peddemors@rkderegenboog.nl
Marion Uitendaal (di, wo, vr); m.uitendaal@rkderegenboog.nl

          Groep 4a:
Rea van Groeningen (ma, di); r.vangroeningen@rkderegenboog.nl
Mylène van den Braken (wo-vrij); m.vandenbraken@rkderegenboog.nl

          Groep 5a:
Carmen Reidsma (ma, di, wo); c.reidsma@rkderegenboog.nl
Caroline Witteveen (do, vr); c.witteveen@rkderegenboog.nl

          Groep 5/6b:
Marcus Vliegen (ma); m.vliegen@rkderegenboog.nl
Merel van Elsen; m.vanelsen@rkderegenboog.nl
vervanger tijdens zwangerschapsverlof Merel:
Lotte Tamminga (di-vrij); l.tamminga@rkderegenboog.nl

-        Groep 6a:
Wuk de Liagre Böhl (ma t/m vrij) w.deliagrebohl@rkderegenboog.nl

-        Groep 7a:
Danny Balfoort (ma t/m vr); d.balfoort@rkderegenboog.nl

-        Groep 7/8b:
Megan van Velzen (ma t/m vr); m.vanvelzen@rkderegenboog.nl

-        Groep 8a:
Zeyneb Karbalai (ma t/m vrij); z.karbalai@rkderegenboog.nl

-        Vakleerkracht gym:
Hildebrand Prak, groep 1 t/m 8; h.prak@rkderegenboog.nl



Administratie:
José Mooijman (di, do ochtend); j.mooijman@rkderegenboog.nl

-         Algemeen e-mail adres: info@rkderegenboog.nl

-        Anti-pest coördinator:
Merel van Elsen; m.vanelsen@rkderegenboog.nl

-        Directie:
Patrick van der Spek, directeur (ma t/m vr); p.vanderspek@rkderegenboog.nl
Dorine Zwijnenburg, adjunct-directeur (ma t/m do) d.zwijnenburg@rkderegenboog.nl

-        Interne begeleiders:
Caroline de Jonge (ma t/m do, vr om de week); c.dejonge@rkderegenboog.nl
Marriët Tanja (wo); m.tanja@rkderegenboog.nl

-        Leerkracht met remedial teaching taken (RT):
Marriët Tanja (di en do); m.tanja@rkderegenboog.nl

-        Leerkrachtondersteuner:
Mylène van den Braken, (ochtenden op ma en di); m.vandenbraken@rkderegenboog.nl

-        Medezeggenschaps Raad: mr@rkderegenboog.nl

-        Muziekleerkracht:
Mylène van den Braken, (middagen op ma, do en vr); m.vandenbraken@rkderegenboog.nl

-        Onderwijsassistenten:
Annet van de Riet, (ma, di, do); a.vanderiet@rkderegenboog.nl
Jennifer van den Berg, (ma t/m vr); j.vandenberg@rkderegenboog.nl

-        Ouderraad: or@rkderegenboog.nl

-        Schoolondersteuner:
Patrick Nachtegeller (ma t/m vr); p.nachtegeller@rkderegenboog.nl

-        TSO (Boter Kaas en Overblijf):
071516 1209 of 0651192691 (Wanda de Ruiter, locatieleider)
info@boterkaasenoverblijf.nl

-        Vervangende leerkracht:
Dharma Ramsahai (do en vrij); d.ramsahai@rkderegenboog.nl
vacature (ma en di)

-        Vrijwilliger(s):
Ingeborg van Kooten (ma ochtend); documentatiecentrum
Natalie Kool; leeshulp